Показывать:
Сортировать по:

Більшість хлопців знають, що шампунь - це те, що ми використовуємо, щоб волосся було чистим, але те, як він діє, трохи загадковіше.

Шампунь містить інгредієнти, звані поверхнево-активними речовинами, які знижують поверхневий натяг масел, так що вода може змішуватися з ними і змивати їх. Якби ми не використовували шампунь, вода просто відштовхувала б жирні частки в волоссі, і ми б виходили з душу з волоссям, що все ще було б брудним.

Є кілька поширених видів шампуню.

Вибираючи шампунь, виберіть той, який призначений для вирішення проблем зі шкірою голови, з якими ви стикаєтеся - сухість, жирність і т. д.

Шампуні для нормального волосся - не видаляють натуральні масла з волосся і шкіри голови, оскільки вони зазвичай м'які. Цей тип шампуню підходить тим, хто не стикається з якимись проблемами шкіри голови.

Шампуні для жирного волосся містять миючі засоби, призначені для видалення якомога більшої кількості жиру. Вони хороші для чоловіків з жирною шкірою голови, але можуть викликати надмірну сухість у чоловіків з нормальною шкірою голови.

Шампуні для сухого волосся (часто звані зволожуючими шампунями) спеціально розроблені для зволоження волосся і шкіри голови. Якщо у вас не дуже сухе волосся, в цих шампунях немає необхідності, і вони часто обважнюють нормальне волосся.

Шампуні від лупи - в формулу таких шампунів входять інгредієнти, які допомагають запобігти свербіж і лущення, пов'язані з лупою. Лупу найкраще описувати як великі білі пластівці і роздратовану шкіру голови. Більш дрібні білі пластівці, швидше за все, є сухою шкірою голови. Тому переконайтеся, що ви усвідомили різницю, перш ніж купувати такий шампунь. Важливо: шампуні від лупи часто можуть викликати надмірну сухість. Тому почніть з використання через день, чергуючи з хорошим зволожуючим шампунем.

В інтернет-магазині Benice ви можете купити якісні шампуні для чоловіків за прийнятною ціною з доставкою по Україні. Наші консультанти допоможуть зробити вибір з урахуванням всіх ваших уподобань і фізіологічних особливостей.

Фильтры
Сортировка
×