Показывать:
Сортировать по:

Як часто і в який час дня краще очищати шкіру гідрофільним маслом?

Один раз в день, кожен день, ввечері. Але оскільки цей метод забезпечує дуже глибоке очищення, дехто можуть віддати перевагу застосовувати метод масляного очищення тільки через день або навіть один раз в тиждень. Подивіться на те, як ваша шкіра буде себе вести. Вечір - найкращий час для очищення, щоб видалити макіяж і забруднення, які накопичуються протягом дня.

Які засоби використовувати після гідрофільного масла?

Якщо ви відчуваєте, що масло вже досить сильно зволожила ваше обличчя, використовуйте легку сироватку або зволожуючий спрей. Якщо ви не відчуваєте змін, то не варто міняти звичний догляд.

 

Що таке гидрофильное масло і хто повинен його використовувати?

Здається, що майже кожен бренд по догляду за шкірою тепер має в продажу гідрофільну очищаючу олію, тому вам напевно цікаво, як воно працює і для яких типів шкіри підходить. Очищаючі масла, особливо легко змиванні, можуть бути корисним доповненням до рутини по догляду за шкірою.

Що таке очищаюче масло?

Очищаючі олії є одним з багатьох способів видалення макіяжу, забруднень і надлишків масла. Основна відмінність полягає в тому, як вони працюють, в порівнянні з водорозчинними очищуючими засобами, які мають кремову, гелеву або пінну текстуру.

Традиційні очищуючі засоби в основному працюють з поверхнево-активними речовинами - інгредієнтами, які взаємодіють з маслом, косметикою і брудом таким чином, що їх можна легко змити. Добре розроблений очищуючий засіб також містить зволожуючі компоненти, які після очищення роблять шкіру м'якою, а не стягнутою або сухою.

Чимало очищаючих масел також містять поверхнево-активні речовини, але вони не є найважливішою частиною складу.

Масла не тільки зволожують, вони також працюють як ліпофільний розчинник. Це означає, що вони залучають інші масла, наприклад, масло, яке виробляє шкіра, і масляні інгредієнти в косметиці. Саме так засіб може розчинити макіяж і зайве масло, а також залишити шкіру зволоженою. Крім масла, вони також містять поверхнево-активні речовини та інгредієнт, званий емульгатором. Ці інгредієнти дозволяють олії і розчиненим речовинам з'єднуватися з водою і легко змиватися з шкіри.

Переваги гідрофільного масла

· Швидкий і простий спосіб видалення косметики і продуктів SPF.

· Відчуття гладкості і м'якості після використання.

· Може використовуватися разом з іншими очищуючими засобами, якщо ви хочете двічі очистити шкіру.

· Найкращі очищаючі масла містять рослинні масла без ароматизаторів, багаті гліцеридами, які дбайливо очищають і зволожують шкіру.

Кому варто використовувати гідрофільне масло?

Якісна очищаюча олія, яку можна змити водою підходить для всіх типів шкіри. Чи використовувати вам гідрофільне масло чи ні, залежить від двох речей: особистих переваг і кількості стійкої косметики яку ви використовуєте. Якщо ви використовуєте якісне масло, вам не знадобиться окремий засіб для зняття макіяжу, що економить ваш час і бюджет.

Хто не повинен використовувати гідрофильне масло?

Якщо ви використовуєте масло, яке не містить проблемних інгредієнтів, таких як віддушка, майже кожен може використовувати цей засіб.

Є одне виключення: очищаючі олії, що складаються з одного або суміші масел, що не поєднуються з поверхнево-активними речовинами або емульгаторами, не рекомендовані для комбінованої і жирної шкіри, оскільки вони підсилюють жирність.

Як використовувати очищаюче масло

Гідрофільне масло можна використовувати так само, як і інші очищуючі засоби для обличчя. Нанесіть невелику кількість на вологу шкіру, акуратно помасажуйте обличчя і навколо очей. Потім ретельно промийте і обережно промокніть шкіру насухо м'яким рушником.

Фильтры
Сортировка
×