Показати:
Сортувати за:

Що таке гидрофильное масло і хто повинен його використовувати?

Здається, що майже кожен бренд по догляду за шкірою тепер має в продажу гідрофільну очищаючу олію, тому вам напевно цікаво, як воно працює і для яких типів шкіри підходить. Очищаючі масла, особливо легко змиванні, можуть бути корисним доповненням до рутини по догляду за шкірою.

Що таке очищаюче масло?

Очищаючі олії є одним з багатьох способів видалення макіяжу, забруднень і надлишків масла. Основна відмінність полягає в тому, як вони працюють, в порівнянні з водорозчинними очищуючими засобами, які мають кремову, гелеву або пінну текстуру.

Традиційні очищуючі засоби в основному працюють з поверхнево-активними речовинами - інгредієнтами, які взаємодіють з маслом, косметикою і брудом таким чином, що їх можна легко змити. Добре розроблений очищуючий засіб також містить зволожуючі компоненти, які після очищення роблять шкіру м'якою, а не стягнутою або сухою.

Чимало очищаючих масел також містять поверхнево-активні речовини, але вони не є найважливішою частиною складу.

Масла не тільки зволожують, вони також працюють як ліпофільний розчинник. Це означає, що вони залучають інші масла, наприклад, масло, яке виробляє шкіра, і масляні інгредієнти в косметиці. Саме так засіб може розчинити макіяж і зайве масло, а також залишити шкіру зволоженою. Крім масла, вони також містять поверхнево-активні речовини та інгредієнт, званий емульгатором. Ці інгредієнти дозволяють олії і розчиненим речовинам з'єднуватися з водою і легко змиватися з шкіри.

Переваги гідрофільного масла

· Швидкий і простий спосіб видалення косметики і продуктів SPF.

· Відчуття гладкості і м'якості після використання.

· Може використовуватися разом з іншими очищуючими засобами, якщо ви хочете двічі очистити шкіру.

· Найкращі очищаючі масла містять рослинні масла без ароматизаторів, багаті гліцеридами, які дбайливо очищають і зволожують шкіру.

Кому варто використовувати гідрофільне масло?

Якісна очищаюча олія, яку можна змити водою підходить для всіх типів шкіри. Чи використовувати вам гідрофільне масло чи ні, залежить від двох речей: особистих переваг і кількості стійкої косметики яку ви використовуєте. Якщо ви використовуєте якісне масло, вам не знадобиться окремий засіб для зняття макіяжу, що економить ваш час і бюджет.

Хто не повинен використовувати гідрофильне масло?

Якщо ви використовуєте масло, яке не містить проблемних інгредієнтів, таких як віддушка, майже кожен може використовувати цей засіб.

Є одне виключення: очищаючі олії, що складаються з одного або суміші масел, що не поєднуються з поверхнево-активними речовинами або емульгаторами, не рекомендовані для комбінованої і жирної шкіри, оскільки вони підсилюють жирність.

Як використовувати очищаюче масло

Гідрофільне масло можна використовувати так само, як і інші очищуючі засоби для обличчя. Нанесіть невелику кількість на вологу шкіру, акуратно помасажуйте обличчя і навколо очей. Потім ретельно промийте і обережно промокніть шкіру насухо м'яким рушником.

Фильтры
Сортировка
×