Показывать:
Сортировать по:

На ринку представлено безліч засобів для гігієни порожнини рота, і може бути важко зрозуміти, які з них вибрати для себе та конкретних потреб вашої родини. У магазині Benice ви можете придбати все найнеобхідніше для підтримки гарної посмішки і здоров'я ваших зубів та порожнини рота.

Зубна паста

Незамінна і найважливіша частина гігієни порожнини рота. Використання фторованої зубної пасти - відмінний спосіб захистити зуби від карієсу. Це допоможе сповільнити руйнування емалі (викликане бактеріями) і прискорити процес ремінералізації. Існує безліч варіантів зубної пасти, і ви повинні вибрати один залежно від ваших особистих потреб. Популярні відбілюючі зубні пасти, в яких для видалення плям з поверхні зубів використовується м'який абразив, наприклад харчова сода. Деякі також містять перекис водню для м'якого відбілювання зубів. Якщо у вас чутливі зуби, або інші проблеми з ротовою порожниною, спробуйте зубну пасту, створену спеціально для вашої проблеми. Для маленьких дітей, які все ще можуть проковтнути зубну пасту, найкраще підійде зубна паста без додавання фтору. Зубні пасти, на основі натуральних інгредієнтів, також легко доступні для людей, які вважають за краще мінімізувати використання хімікатів.

Рідина для полоскання рота

Як і зубні пасти, існує безліч видів рідин для полоскання рота, адаптованих до різних потреб порожнини рота. Мета рідини для полоскання рота - зменшити кількість бактерій в роті після очищення зубів. Бактерії, що поїдають залишки на зубах, викликають карієс, тому, якщо ви не використовуєте рідину для полоскання рота у звичайному догляді за порожниною рота, можливо, прийшов час додати її! У більшості рідин для полоскання рота використовується спирт для знищення мікробів. Деякі можуть використовувати інші інгредієнти, що вбивають мікроби.

Фильтры
Сортировка
×