Показывать:
Сортировать по:

Подумайте, як сильно, ви щодня використовуєте свої руки. Миєте посуд, друкуєте на комп'ютері, підбираєте одяг, активно жестикулюєте, розповідаючи своєму другові цікаву історію. І хоча багато хто з нас цілком щасливі мати полицю у ванній, повну сироваток, прискорювачів і зволожуючих кремів, тільки невелика частина використовують крем для рук на постійній основі.

Як часто слід застосовувати крем для рук?

Руки старіють так само швидко, як і обличчя, коли ми нехтуємо нашими руками, ми залишаємо їх беззахисними і відкритими для ознак старіння, таких як пігментація, зморшки й зневоднення.

Чи часто потрібно використовувати крему для рук - це буде залежати від стану ваших рук і від того, як часто ви миєте їх протягом дня. Радимо застосовувати крем кожен раз, коли ви миєте руки або, коли вони відчувають сухість чи зневоднення. Нанесіть крем для рук з сонцезахисним фактором перед тим, як відправитися на вулицю та оновляйте протягом дня. Перед сном застосовуйте багатий активними компонентами, пом'якшувальний крем.

Подібно до використання крему для обличчя, використання крему для рук постійно бореться з ознаками передчасного старіння, а також підвищує рівень вологості та еластичності шкіри. Не кажучи вже про захист рук від впливу ультрафіолетового випромінювання, яке може викликати зморшки і пігментацію.

Що, якщо мені не подобається відчуття залишку крему на руках?

Якщо це причина, по якій ви уникаєте використовування крема для рук, є кілька способів обійти це. По-перше, вам варто шукати креми для рук, які мають текстуру лосьйону. Якщо таким чином не вдається впоратись з цією проблемою, шукайте матовий зволожуючий продукт для обличчя і використовуйте його в якості денного крему для рук. 

Якщо ви маєте потребу в глибокому зволоженні, то вам необхідні кераміди в складі. Бажано наносити їх в нічний час доби, коли ваша шкіра регенерується найкраще.

Якщо вам потрібен крем для рук, який ви можете покласти в свою сумку і використовувати на щоденній основі, рекомендуємо легкі формули з великою кількістю вітамінів.

Вірте чи ні, ваші руки в рівній мірі (якщо не більше) вразливі від пошкодження сонця, як і шкіра на обличчі. Щоб захистити їх від шкідливих променів UVA / UVB, знайдіть лосьйони, що містять SPF, які стають все більш популярними в останні роки. Вони найкраще підходять для використання на щоденній основі, щоб гарантувати тривалий захист.

Фильтры
Сортировка
×