SAVO – марка очищуючих засобів, яка вже більше 50 років піклується про домогосподарства Чехії, Словаччини та багатьох інших країн, допомагає підтримувати чистоту та безпеку в приміщеннях. За останні десятиліття SAVO пройшла безліч етапів розвитку та змінювалася, щоб завжди відповідати потребам та вимогам сучасного прибирання.

SAVO пропонує ефективні та дієві засоби для вирішення майже будь-якої проблеми в будинку, будь то ванна, вітальня чи кухня. За 50 років свого існування компанія SAVO завоювала заслужену репутацію надійності, ефективності та якості. Це підтверджує довгострокову сильну позицію на ринку очищуючих та дезінфікуючих засобів в Чехії та Словаччині, успішно поширюючи свої продукти в інші країни. Сьогодні SAVO пропонує широкий асортимент продукції, яка полегшить ваше щоденне прибирання та вирішить практично будь-яку проблему у вашому будинку, будь то ванна, кухня, гардероб чи басейн.

SAVO пропонує як традиційну лінійку жовтих засобів на основі хлору, що стали відомі як жорсткі борці з бактеріями, вірусами та пліснявою, так і інноваційну лінійку безхлорних дезінфікуючих та чистячих засобів, призначених для безпечного прибирання та дезінфекції всього домашнього господарства, у тому числі дитячих іграшок. та інших предметів.

Фильтры
Сортировка
×