Показывать:
Сортировать по:

Чи можна використовувати відлущуючі засоби щодня?

Ні в якому разі. Щоденне скрабування або інші процедури з відлущувальним ефектом можуть пошкодити вашу шкіру. Також через це можуть значно розшириться пори, що дозволяє бруду проникати в шкіру. Використовуйте скраб або пілінг 1-2 рази в тиждень з великою перервою в днях.

Чи можна використовувати скраби щодня?

Ні в якому разі. Скраб найкраще використовувати 1-2 рази в тиждень, інакше ви можете пошкодити шкіру і нанести мікро травми.

Коли найкраще використовувати скраб?

Оскільки ваша шкіра оновлюється вночі, найкраще використовувати засіб вранці, щоб видалити омертвілі клітини. Не забувайте відлущувати чисту шкіру. Якщо ви використовуєте скраб, робіть це після того, як ви вимили обличчя м'яким очищуючим засобом

Як довго потрібно скрабувати обличчя?

Надмірне скрабування обличчя може принести більше шкоди, ніж користі. Масажуйте шкіру протягом 30-40 секунд, інакше це може привести до подразнення і почервоніння шкіри, а також до збільшення висипань.

 

Оскільки обличчя, це одна з найбільш чутливих областей тіла, вона вимагає найбільшої уваги. Регулярне використання відлущувального скрабу для обличчя є ідеальним способом видалення відмерлих клітин шкіри і прояви більш молодої, сяючої шкіри обличчя, виводячи новий шар на поверхню.

Стимуляція шкіри за допомогою регулярного скрабування або пілінгу життєво необхідна для регенерації клітин шкіри і допомагає відновити її поверхню. Але не варто захоплюватися. Надмірне відлущування може фактично позбавити шкіру її натуральних олій (які допомагають підтримувати природну еластичність), що призводить до збільшення сухості і додатковим подразненням. Оптимальним варіантом є скрабування шкіри раз на тиждень, ще в інший день можна зробити домашній пілінг.

Стимуляція шкіри обличчя за допомогою скрабування необхідна для регенерації клітин шкіри і допомагає відновити її поверхню. Тому пошук відповідного скрабу надзвичайно важливий і це легко підібрати, коли ви знаєте свій тип шкіри.

Якщо ваша шкіра схильна до сухості, зволожуючий скраб з трохи «шорсткими» частинками допоможе позбутися від лущення. Жирна шкіра вимагає більш м'якого підходу до злущування. Володарям чутливої шкіри потрібно бути максимально обережними зі скрабами та вибирати найбільш делікатні засоби.

В інтернет-магазині Benice ви можете купити будь-який зручний засіб для скрабування сухої, жирної, проблемної шкіри за гарною ціною. Нами організовано доставку по Україні.

Фильтры
Сортировка
×