Показати:
Сортувати за:

Чи можна використовувати відлущуючі засоби щодня?

Ні в якому разі. Щоденне скрабування або інші процедури з відлущувальним ефектом можуть пошкодити вашу шкіру. Також через це можуть значно розшириться пори, що дозволяє бруду проникати в шкіру. Використовуйте скраб або пілінг 1-2 рази в тиждень з великою перервою в днях.

Оскільки обличчя, це одна з найбільш чутливих областей тіла, вона вимагає найбільшої уваги. Регулярне використання відлущувального скрабу для обличчя є ідеальним способом видалення відмерлих клітин шкіри і прояви більш молодої, сяючої шкіри обличчя, виводячи новий шар на поверхню.

Стимуляція шкіри за допомогою регулярного скрабування або пілінгу життєво необхідна для регенерації клітин шкіри і допомагає відновити її поверхню. Але не варто захоплюватися. Надмірне відлущування може фактично позбавити шкіру її натуральних олій (які допомагають підтримувати природну еластичність), що призводить до збільшення сухості і додатковим подразненням. Оптимальним варіантом є скрабування шкіри раз на тиждень, ще в інший день можна зробити домашній пілінг.

Стимуляція шкіри обличчя за допомогою скрабування необхідна для регенерації клітин шкіри і допомагає відновити її поверхню. Тому пошук відповідного скрабу надзвичайно важливий і це легко підібрати, коли ви знаєте свій тип шкіри.

Якщо ваша шкіра схильна до сухості, зволожуючий скраб з трохи «шорсткими» частинками допоможе позбутися від лущення. Жирна шкіра вимагає більш м'якого підходу до злущування. Володарям чутливої шкіри потрібно бути максимально обережними зі скрабами та вибирати найбільш делікатні засоби.

В інтернет-магазині Benice ви можете купити будь-який зручний засіб для скрабування сухої, жирної, проблемної шкіри за гарною ціною. Нами організовано доставку по Україні.

Фильтры
Сортировка
×