Показывать:
Сортировать по:

VIVIENNE SABO


У Швейцарії в 2006 році була офіційно запущена марка Vivienne Sabo. Бренд моментально почав набирати обертів, але не кожен знає з чого починалася історія цієї продукції.

Це схоже на маленький французький розповідь, в який складно повірити. Історія наскрізь просякнута любов'ю і сильними почуттями.


Вів'єн Сабо була родом з Парижа і в тридцятих роках вона навчалася в Сорбонні на хіміка. Вона зустрічалася з однокурсником Луї, який був підтримкою у всіх її починаннях. Днями на проліт вони проводили час в університеті, створюючи формули косметичних продуктів, помад, підводки і т.д. Весь час, Вів'єн робила записи про свої напрацювання в щоденник і мріяла втілити їх в реальність.

Марка Vivienne Sabo пов'язана з фіалками. Чи не замислювалися ви чому саме з цією рослиною? Все тому, що це був улюблена квітка коханих. Жодного разу Луї не прийшов до Вів'єн без цього прекрасної квітки.

Вони мріяли про майбутнє, про те як у них буде своя лабораторія та там буде створюватися найкраща косметика Франції, якою користуватимуться всі дівчата.

Вона була першою, хто створив тіні для повік фіалкового кольору.

Але доля була з ними нещадної і розбила всі їхні мрії, коли Луї в 1940 році пішов на фронт. На згадку про нього у неї був тільки горщик з фіалками, які зів'яли незадовго до того, як прийшла звістка про те, що Луї загинув.

Що було з Вів'єн далі, ніхто не знає до сих пір. Зошит, в якій вона записувала рецепти своїх продуктів, чудесним чином опинився у людини, яка змогла розшифрувати все написане Вів'єн і втілити її мрії в життя.


Давні традиції і рецепти Vivienne Sabo.


За багато десятиліть виробники використовують все ті ж формули, які були написані в щоденнику Вів'єн. Звичайно, вони адаптовані до сучасного світу, але ми можемо з упевненістю сказати, що це все ті ж рецепти з минулого.

Незважаючи на роки експериментів і модернізації продуктів, вони анітрохи не погіршилися в якості, а стали лише в рази краще. Зараз, продуктами Vivienne Sabo користуються навіть самі прискіпливі покупці, адже ця косметика підійде абсолютно для кожної жінки.


Чому потрібно купувати саме Vivienne Sabo?


Купуючи декоративні продукти Vivienne Sabo ви привнесе трохи французького шику в своє життя. Кращі формули стійкою підводки для очей і туші, що не склеює вії, порадують кожну дівчину та придасть бездоганності її макіяжу.

В даний час, виробники спрямовані на виготовлення косметики, яка допоможе кожній дівчині відтворити ніжний французький образ.

Купуйте косметику Vivienne Sabo тільки в нашому інтернет-магазині Benice і не турбуйтеся за якість і доставку обраної продукції.


Фильтры
Сортировка
×