Показати:
Сортувати за:

Що таке ВВ крем

BB-крем - це гібрид декоративного та доглядового продукту для шкіри, який забезпечує зволоження, як хороший крем для обличчя, і покриття, схоже на легку тональну основу. В деяких випадках, ВВ крем включає в себе властивість сонцезахисного крему. Чим він відрізняється від тонованого зволожуючого крему? Текстура більш кремова, ніж більшість тонованих зволожуючих кремів, і BB крема зазвичай дають більш щільне покриття, ніж крем (хоча і менш щільне, ніж тональна основа).

Хто повинен користуватися BB-кремом

Цей продукт буде прекрасно лягати на обличчя як спонжиком, пензликом, так і просто пальцями. Якщо ви віддаєте перевагу наносити такі текстури пальцями, то ми радимо використовувати спонжик, для ваших проблемних зон. З спонжиком, у вас вийде створити більш щільне покриття. Після нанесення, ви отримаєте гладку і бездоганну шкіру.

Benice Beauty Industry представляє якісні ВВ креми різноманітних брендів. У косметичних лінійках ви зможете знайти ВВ крем, який підійде вашому кольору і типу шкіри. Ціна і якість, а також великий вибір декоративної косметики виправдають ваші очікування. Для клієнтів розроблена бонусна програма, система знижок і акцій. Якщо ви плануєте замовити і купити декоративну брендову косметику, то вже скоро зможете оцінити її переваги. Адже ми знаємо, наскільки кожній жінці важливо мати приголомшливий зовнішній вигляд і бути впевненою в своїй привабливості.

Фильтры
Сортировка
×