Показывать:
Сортировать по:

Спонжи для нанесення макіяжу

Останнім часом спонжи для макіяжу стали більш широко використовуватися, але насправді існують вже кілька десятиліть. Спочатку вони використовувалися і були улюблені професійними визажистам і на зйомках фільмів і модних показах.

Б'юті блендер - знаменитий спонж яйцеподібної форми був розроблений для нанесення і розтушовування будь-якого кремового або рідкого декоративного засобу на шкіру. З його допомогою можна отримати максимально гладке покриття і приховати пори. Ці спонжі відомі своєю «ексклюзивною аква властивістю» і сферичною формою.

Спонж для макіяжу каплевидної форми може робити все те ж саме, що і б'юті блендер. Ключова відмінність полягає в різниці дизайну. Краплеподібні губки для макіяжу мають плоскі края в нижній частині, що дозволяє охопити кожен край контура обличчя.

Спонж для очищення шкіри

Корейська губка Konjac є найкращим засобом для зрілої, чутливої і сухої шкіри! Ці спонжі дуже ніжні, вони м'якші, ніж скраби, тому ідеально підходять для щоденного відлущування. Губка Конжак, що використовується з милом і водою, видаляє більше макіяжу, ніж звичне нам очищення за допомогою рук.

Спонжи для зняття макіяжу з мікрофібри мають не менше переваг. Вони дуже м'які, ними легко очистити будь-яку ділянку шкіри, а також їх волокна діють як магніти, чіпляючись за частки макіяжу, повністю видаляючи їх з шкіри.

Фильтры
Сортировка
×