Показывать:
Сортировать по:

Косметика по догляду за обличчям - запорука успіху красивої шкіри для кожної дівчини!


Що б наша шкіра завжди виглядала добре і мала мінімум вад, потрібно правильно за нею доглядати. Завдяки правильному догляду, шкіра завжди буде світитися, мати рівний колір, а найголовніше буде виглядати здоровою. З цим вам допоможуть впоратися правильні продукти для догляду за шкірою. На даний момент, на ринку дуже багато різноманітних продуктів як маски, скраби, гелі та тоніки. Кожен з них відповідає за свою справу і всі вони доповнюють один одного.


Основні засоби по догляду за обличчям.


Гель для обличчя


Гель для обличчя відповідає за очищення вашої шкіри. Це дуже важливий крок, тому що пори мають властивості закупорюватися і забруднюватися. При проведенні часу на вулиці пил і бруд потрапляє у ваші пори і якщо їх не очистити, то вам не уникнути таких проблем як вугрових висипань. Гелі бувають різні, залежно від типу і особливостей вашої шкіри. Лінійки рясніють асортиментом від супер очищувальних засобів, до ніжних і сприятливих. Кожен зможе підібрати засіб для своєї шкіри.


Тонік для обличчя


Тонік - це продукт не першої важливості, але якщо ви хочете домогтися максимально доглянутої шкіри, краще не пропускати цей крок. Після того, як ви вмиваєтеся кислотно-лужний баланс вашої шкіри збивається і саме цей продукт допомагає його відновити. Тонік не зможе повністю очистити вашу шкіру, але він може допомогти видалити дрібні частки, з якими не впоралося ваше засіб для вмивання. Тоніки поділяються на багато різних підвидів: зволожуючі, що звужують пори, матирующие і т.д. Так що, при правильному виборі тоніка, він буде вам дуже корисний.


Маски для обличчя


Маски для обличчя це те. Що дівчата просто обожнюють, намазати собі її на обличчя і дивитися серіали, впевнені, що так роблять багато жінок, і роблять це не дарма. Маски є найголовнішим допоміжним продуктом для догляду за шкірою. Існує величезна кількість видів масок: зволожуючі, живильні, матуючі, які очищають, тонізують і ще дуже-дуже багато видів. Тому, маски допоможуть вам впоратися майже з будь-якою проблемою пов'язаною зі шкірою.


Скраб для обличчя


Скраби для обличчя допоможуть вам максимально сильно очистити вашу шкіру. Завдяки частинкам, які знаходяться в скрабах, вони очищають шкіру від старих, відмерлих клітин розгладжують огрубівші ділянки. Скрабом не потрібно сильно захоплюватися, щоб не пошкодити вашу шкіру, варто робити очищення 2-3 рази в тиждень. Підбирайте скраб посилаючись на особливості вашої шкіри, адже супер очищающий скраб, ніяк не допоможе ніжній і чутливій шкірі, а тільки зашкодить її.


Де придбати косметику для обличчя?


У нашому інтернет-магазині BENICE представлені якісні засоби по догляду за шкірою таких марок як LUMENE і BOURJOIS. Ви зможете придбати такі продукти для обличчя як:

• Гелі

• Маски

• Скраби

• Спеціальні засоби

• Тоніки


Користуйтеся нашим інтернет - магазином і купуйте оригінальні і якісні засоби.

Фильтры
Сортировка
×