Показати:
Сортувати за:

Сонцезахисний засіб - життєво важливий інструмент в запобіганні раку шкіри, включаючи меланому, його найнебезпечнішу форму. Дослідження показують, що щоденне використання сонцезахисного засобу, при правильному використанні, може значно знизити захворюваність на меланому, зменшити пігментацію шкіри і сповільнити появу ознак старіння.

Для найкращого захисту експерти рекомендують використовувати сонцезахисний крем на щоденній основі, незалежно від пори року і навіть в похмурі дні, з мінімальним SPF 15, наносити необхідну кількість (2 мг / см 2 шкіри) і повторно наносити кожні 2 години.

Дерматологи рекомендують шукати засоби з широким спектром захисту. Широкий спектр означає, що сонцезахисний крем захищає від обох типів шкідливих ультрафіолетових променів, які можуть викликати рак шкіри, а не тільки від тих, які викликають сонячний опік, пігментацію і фото старіння.

Кожна шкіра потребує правильного підбору сонцезахисного крему. Який же підійде для вашої?

Жирна шкіра

Багато сонцезахисних кремів з високим фактором SPF мають тенденцію бути дуже щільними на шкірі, роблячи її липкою, жирною і, в свою чергу, сприяють подальшим проблемам зі шкірою, таким як закупорювання пір і вугри. Замість них вибирайте легкі креми, гелі, спреї, лосьйони та мінеральні пудри.

Проблемна і чутлива шкіра

Коли справа доходить до проблемної шкіри, схильної до акне або чутливої шкіри, уважно стежте за списком інгредієнтів. Уникайте зайвих непотрібних позицій в складі, такі як ароматизатори і консерванти. Важкі масла і масло ши - категорично ні..

Також важливо дотримуватися обережності при нанесенні сонцезахисного крему, щоб не допустити подальшого подразнення шкіри. Нанесіть його так само, як ваш зволожуючий крем. Акуратно розгладьте і легко помасажуйте всю шкіру.

Суха шкіра

Тим, хто має суху шкіру пощастило, тому що зараз існує безліч зволожуючих засобів які містять SPF захист.

Вам варто вибрати легкий SPF, який можна використовувати як зволожуючий крем для обличчя (або сироватку). Таким чином ви захищаєте свою шкіру, а також отримуєте інші переваги по догляду.

Фильтры
Сортировка
×