Показати:
Сортувати за:

Rimmel вважається одним з найстаріших косметичних брендів.

Його початок покладено в 1834 році, коли відомий французький парфумер разом зі своїм сином і учнем Юджином Ріммелем приїхав в Лондон, щоб управляти знаменитою, престижною парфумерією. Євген Ріммел у віці 24 років показав себе експертом в парфумерії, створюючи нові захоплюючі аромати. Парфуми, ароматизоване мило швидко вразило королівський двір. Після його смерті бренд, відомий по всій Англії, продовжував процвітати. Були створені більш барвисті продукти для очей, а також відомі в даний час туші.

Після Другої світової війни компанія перейшла Роберту і Роуз Каплін, які внесли свій вклад в косметичний бум. З того часу, Косметика Rimmel була присутня в кожному британському будинку. Завдяки їм кожна жінка може стати героєм голлівудського фільму. Сьогодні цей бренд завоював весь світ, будучи новатором не тільки у виробництві туші для вій, але і тональних засобів, лаків для нігтів або тіней.

Торгова марка Rimmel заохочує вихід із зони комфорту і експерименти з косметикою, а невеликий ціновий діапазон Rimmel дозволяє вам пробувати щось нове!

Rimmel виробляє косметику, яка допоможе вам втілити справжній «Лондонський образ». Бренд надає косметичні продукти, які відмінно підходять для вечірок, такі як яскраві блиски, рідкі підводки на основі блискіток і безліч яскравих помад. Rimmel також надає прекрасні продукти для більш спокійного дня, красиві зволожуючі помади і палетки тіней в нейтральній гамі.

Rimmel відповідально ставиться до питання тестування косметики на тваринах. Вони стурбовані цією проблемою, і на їх веб-сайті чітко сказано: «Ми не проводимо тестування на тваринах для будь-яких наших продуктів або навіть їх інгредієнтів, і також не проводимо такі тести в сторонніх випробувальних інститутах».

Фильтры
Сортировка
×