Показати:
Сортувати за:

Laneige - це люксовий корейський бренд в сфері краси, який надзвичайно популярний у всій Азії. На французькій мові слово Laneige означає «сніг», тому бренд Laneige досліджував взаємодію між водою і шкірою протягом 20 років. Ідеальний природний шар на шкірі при народженні, який утримує вологу, з часом втрачає свою міцність, що є основною причиною пошкодження шкіри. Laneige виявив дивовижну силу вологи, яка множить ефекти зволоження, освітлення і запобігає старінню. Дитям бренду була унікальна розробка - Water Science ™, основна технологія Laneige, перетворена вода, як джерело життя, і вибухової енергії вологи.

Приналежний Amore Pacific, найбільшої косметичної компанії в Південній Кореї, Laneige почав свою діяльність в 1994 році і тепер має магазини по всій Азії, на Близькому Сході, в Росії, Нової Зеландії, Канаді та США.

У відповідності зі своєю філософією «чистої і витонченої краси» упаковка Laneige виглядає ніжно і мінімалістично, а в усій продукції переважають кольори на водній основі - наприклад, блакитний і білий.

У той час як продукти Laneige коштують дорожче, ніж звичайні корейські косметичні марки, такі як Etude House, Tony Moly тощо, продукція Laneige як і раніше набагато дешевше, ніж подібні західні косметичні продукти.

Laneige добре підходить тим, хто страждає від сухої, пошкодженої і шкіри що лущиться , оскільки продукти цього бренду спеціально розроблені для лікування проблем з втратою вологи

Фильтры
Сортировка
×