Показати:
Сортувати за:

Dove вважає, що краса не залежить від вашого віку, розміру вашого тіла, кольору вашої шкіри або волосся. Краса - це бути кращою версією себе.

Dove почав свою історію в 1957 році в США з революційно нового очищаючого крему для шкіри. Завдяки запатентованій формулі, що включає в себе делікатні миючі засоби і зволожуючий культовий крем Dove, жінки змогли отримати чисту, ніжну і гладку шкіру. Це бренд №1, рекомендований дерматологами в США, Канаді та Франції, отримав широку підтримку дерматологів у всьому світі.

Спадщина Dove заснована на зволоженні. Сьогодні Dove пропонує широкий вибір продуктів: засоби для очищення тіла, лосьйони для рук і тіла, очищаючi засоби для обличчя, дезодоранти, шампуні, кондиціонери і засоби для укладки волосся.

Вже більше десяти років Dove працює над тим, щоб зробити красу джерелом впевненості, а не хвилювання. У світі, в якому дівчаток занадто часто стримують низька самооцінка і занепокоєння з приводу своєї зовнішності, соціальна місія Dove полягає в тому, щоб наступне покоління росло, насолоджуючись позитивними відносинами з тим, як вони виглядають, щоб допомогти їм реалізувати свій потенціал.

Фильтры
Сортировка
×