Показати:
Сортувати за:

Тональний крем, є основою макіяжу і основним шаром, на якому будується весь образ. Застосування цього основоположного шару, безумовно важливо, оскільки він приховує недоліки шкіри, такі як почервоніння, висипання, постакне і т. д. Крім того, він також надає вашій шкірі рівний і натуральний колір.

Кожна шкіра, потребує правильної основи. Текстура вашого тонального крему, особливо важлива для вашого типу шкіри. Як тільки ви дізнаєтеся свій тип шкіри, ви зрозумієте, яка текстура основи вам підійде найкраще.

Косметика Bourjois стала популярною у всьому світі і кожна жінка хоч раз мала продукт Bourjois в своїй косметичці. Це ні краплі не дивно, адже бренд стежить за своєю якістю покращуючи формули і підвищуючи рівень виробництва з кожним роком. 

Тональні основи Bourjois мають ніжні і невагомі текстури, варіюються по щільності покриття, а формули завжди включають в себе корисні, активні компоненти, які захищають вашу шкіру. У величезній колекції продуктів ви без зусиль зможете знайти необхідний для себе продукт.

Якщо ви ще не пробували тональну основу від Bourjois - саме час замовити її за найкращою ціною на сайті Benice.

Фильтры
Сортировка
×