Показывать:
Сортировать по:

CC крем зазвичай означає «коригування кольору». Він часто використовується для вирішення таких проблем, як тьмяність і нездоровий колір шкіри, а більшість формул містять розсіюючі світло частинки і антиоксиданти, щоб відновити стан шкіри. Як і його попередник, CC крем був популяризований в Азії і являє собою універсальну формулу для догляду за шкірою, доповнену SPF, зволожувальним засобом і антивіковими властивостями.

Ймовірно, ви можете вирішити ці проблеми, використовуючи звичайну рідку або кремову основу, але це не означає, що СС крема не варті місця в вашому арсеналі. Інші продукти можуть забезпечити вам подібні результати, однак, СС крема пропонують переваги для шкіри, такі як захист SPF і антиоксиданти.

 СС крема від бренду Lumene - це природна краса, легкі текстури і захист вашої шкіри від зовнішніх негативних факторів. З продуктами цієї марки ваша шкіра стане ідеальною і здоровою. Всі формули СС кремів Lumene мають в своєму складі активні компоненти, які поліпшать вашу шкіру не на день, а на тривалий період часу.

Якщо ви ще не пробували СС крем від Lumene - саме час замовити за найкращою ціною на сайті Benice.

Фильтры
Сортировка
×