-30%
LUMENE Праймер NORDIC CHIC СС PRIMER CC
Креми та догляд
Серія NORDIC CHIC
Макіяж
Категорія БАЗА ПІД МАКІЯЖ
Вид товару ПРАЙМЕР ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

LUMENE Праймер NORDIC CHIC СС PRIMER CC

185,50 грн.
265,00 грн.
Ціна в бонусних балах: 2650
Безкоштовна доставка від 199 грн
Сплачуй карткою на сайті – отримай подарунок!
Виробник: LUMENE
Артикул: 1740
Бонусні бали за покупку: 53
В наявності

Що таке праймер або база для макіяжу?

Праймер або база для макіяжу - це кремовий, гелевий або рідкий засіб, призначений для створення гладкої шкіри перед нанесенням макіяжу, а також підвищення його стійкості. Як і тональна основа праймер має різні види фінішу - сяючий, сатиновий або матуючий.

Навіщо потрібен праймер або база для макіяжу?

Ці засоби згладжують текстуру шкіри, візуально заповнюють розширені пори, поглинають зайве масло. Все це сприяє тому, щоб ваша тональна основа лягала ідеално рівним шаром, мала більш природний фініш і протрималася на шкірі набагато довше. Деякі праймери / бази під макіяж забезпечують корегуючий ефект і допомагають приховати недосконалості, в той час як інші можуть пропонувати додаткові переваги по догляду за шкірою, як зволоження, anti-age формули і захист від сонця.

Опис

Коригувальний СС-праймер «Абсолютна досконалість» допомагає візуально згладити мімічні зморшки, одночасно вирівнюючи тон шкіри і освіжаючи колір обличчя. Результат - більш сяюча, рівна шкіра і стійкий макіяж. Ідеально підходить для нормальної шкіри.
Анастасия
02/09/2017
Lumene Nordic Chic CC Color Corricting Primer делает процесс нанесения моего макияжа намного проще. Мне обычно не требуется много тоналки в макияже, кожа у меня хорошая. Иногда хочется просто немного выровнять цвет и текстуру кожи. Можно его сочетать и с тональником, он тогда держится намного дольше. Для лета вообще это был идеальный продукт, не чувствуется на лице и не забивает поры.
Написати відгук
    Поганий           Хороший