Показати:
Сортувати за:

Piel Cosmetics - унікальний український бренд, який виробляє косметичні продукти для шкіри і волосся на основі колоїдного наносрібла та низькомолекулярної гіалуронової кислоти.

Перша партія продуктів Piel Cosmetics з'явилася на ринку в 2009 році і складалася всього з 600 одиниць продукції. Зараз же продукцією цього бренду користуються не тільки звичайні покупці, але і косметологи. Засоби по догляду мають великий успіх в Україні та за її межами.

Формула всіх засобів включає інноваційні компоненти, колоїдне наносрібло і низькомолекулярну гіалуронову кислоту, так як вони дозволяють вирішити практично будь-яку проблему зі шкірою і волоссям, а не замаскувати її.

Всі активні інгредієнти імпортіруюстя з США, Європи, Японії, а самі формули засобів розробляються з українськими технологами. Бренд адаптує світові тенденції, приділяючи увагу специфіці нашої шкіри і клімату.

Бренд ніколи не перестає покращувати склад своїх засобів. Виробник хоче відповідати всім європейським стандартам і пропонувати споживачам максимально якісний продукт. Косметика Piel Cosmetics не містить консервантів, парабенів, барвників, формальдегідів, SLES. Віддушки в складах відсутні практично повністю. Якщо аромати і використовуються, то лише гіпоалергенні, які допускається використовувати при виробництві дитячих косметичних засобів.

Фильтры
Сортировка
×