Показати:
Сортувати за:

FarmStay - відомий корейський бренд косметики, що спеціалізується на продуктах з натуральними інгредієнтами. Це найдоступніший і в той же час якісний бренд родом з Кореї. Він є фаворитом у багатьох областях, починаючи від базової косметики, що концентрується на зволоженні, до різних засобів, як сонцезахисний BB крем, туш і інша декоративна косметика.

Заснований на твердій вірі в натуральні компоненти, Farm Stay - це корейський бренд, який завойовує все більшу популярність у всьому світі завдяки своїй лінійці продуктів по догляду за шкірою, виробленій з дотриманням всіх етичних норм. Величезний арсенал засобів по догляду за шкірою Farm Stay, до складу якого входять рідкісні природні інгредієнти, забезпечить вашій шкірі розкішний догляд, який вона заслуговує.

Farm Stay славиться своїм широким асортиментом натуральних засобів по догляду за шкірою, що містять інгредієнти, які оживляють шкіру і боряться з ознаками старіння. Вони включають перли, золото, женьшень, алое, мед. Farm Stay також приділяє увагу красі природи і навколишнього середовища. Виберіть Farm Stay, щоб ваша шкіра стала рівніше, здобула сяючий молодий колір і зберегла справжню природну красу.

Фильтры
Сортировка
×