Показывать:
Сортировать по:
Missha – один із найулюбленіших косметичних брендів Кореї.

Missha – корейський косметичний бренд, заснований понад 20 років тому компанією Able C&C, материнською компанією Missha, A'Pieu та багатьох інших популярних брендів у корейській косметичній індустрії.
Бренд завоював популярність серед клієнтів завдяки виробництву продуктів, орієнтованих на високу функціональність та ефективність, формули яких створюються на потребах клієнтів. Компанія пропонує відповідні рішення, відображаючи думки та проблеми клієнтів.

Бренд найвідоміший своїм BB-кремом Missha M Perfect Cover. Він також є продуктом бренду, що продається, забезпечує стійке покриття, не окислюється і виглядає чудово протягом усього дня. Він складається з 8 типів гіалуронової кислоти, колагену та пептидів. Вам вибачать, що на вас немає нічого, окрім зволожуючого крему! BB-крем Missha легко наноситься, надаючи шкірі відчуття гладкості та шовковистості та бездоганний вигляд.
Missha використовує передові дані науки про шкіру, сучасні технології, проводять дослідження та регулярно роблять опитування серед своїх потенційних споживачів. Missha - синонім корейської косметичної продукції, що дає видимі результати.
Фильтры
Сортировка
×