Показывать:
Сортировать по:

Love Beauty and Planet - це глобальний бренд веганських засобів для особистої гігієни, що належить Unilever.

Бренд був заснований в США у 2017 році та продається більш ніж в 15 країнах світу. Лінія продуктів Love Beauty and Planet охоплює широкий спектр категорій засобів особистої гігієни, включаючи догляд за волоссям, шкірою, очищення шкіри та дезодоранти.

Продукти Love Beauty і Planet розділені на шість колекцій, кожна з яких має власні інгредієнти й аромати. В активні інгредієнти формул входять: масло мурумуру і троянда; масло чайного дерева і ветівера; масло аргани та лаванди; кокосове масло та іланг-іланг; кокосова вода і квітка мімози; масло ши й сандал.

Формули продуктів Love Beauty and Planet складаються з натуральної сировини з різним рівнем натуральності. Торгова марка визначає поняття «отриманий природним шляхом», інгредієнт, який не змінився в порівнянні з його природним станом або має натуральний джерело, пройшов деяку обробку, але зберігає більше 50% своєї початкової природної структури.

Відповідно до цього визначення формули бренду, кондиціонери, включаючи воду, складаються як мінімум на 97% з компонентів природного походження. Формули для шампунів, включаючи воду - на 92%.

З запуском Love Beauty and Planet прагне досягти шести стійких цілей, при виробництві своїх засобів, у тому числі: пошук якісних натуральних інгредієнтів, скорочення відходів, економія води, скорочення викидів вуглекислого газу, підтримка екологічних активістів і запуск як мінімум трьох нових інноваційних продуктів до 2020 року.

Фильтры
Сортировка
×