Показати:
Сортувати за:

Як вибрати денний крем для обличчя

Всі потребують правильних засобів для догляду, щоб допомогти своїй шкірі залишатися м'якою і гладкою, а також зберегти гідратацію. Навіть якщо у вас жирна шкіра, ви повинні зволожувати її. Обов'язково обирайте ті продукти, що підходять для вашого типу шкіри. Також ваша шкіра подякує вам, якщо ви підберете денний зволожуючий крем, який буде мати SPF захист від сонця. Ви повинні знайти такий денний крем, який буде давати вашому обличчю достатньо вологи при цьому не буде відчуття жирності.

Денні креми призначені для захисту вашої шкіри від шкідливих факторів, таких як забруднення пір, сонячні промені, суха або вітряна погода. Денні креми зазвичай набагато легше нічних і створені для живлення шкіри; бажано дотримуватися правильного хорошого режиму догляду за шкірою і не пропускати нанесення денного крему, щоб зберегти її здоровою і молодою.

Кожен тип шкіри потребує правильного крему, тому до процесу його вибору потрібно підходити дуже відповідально. Ми розповімо вам, який крем підійде саме вашому типу.

Жирна шкіра: Шукайте лосьйони замість кремів. Знайдіть формули, що містять відлущувальні інгредієнти, такі як молочно-гліколеві і саліцилові кислоти.

Суха шкіра: Денний крем повинен стати обов'язковим пунктом у вашій рутині, особливо в холодні періоди року. У кремі повинно бути більше масел, тому він буде мати більш щільну текстуру. Чим вищий зміст масел в кремі, тим краще буде проходити процес поглинання поживних компонентів, через шкірні бар'єри для гідратації тканин.

Комбінована шкіра: Це найскладніший тип для пошуку правильного продукту. Головним правилом, при виборі денного крему, є відсутність кислот у формулі. Крем повинен мати легку текстуру, а в складі повинно бути велика кількість натуральних компонентів.

Нормальна шкіра: Цей тип не сильно вибагливий до вибору крему. Нормальну шкіру краще не перевантажувати важкими формулами і наносити крем легким, майже непомітним шаром.

Фильтры
Сортировка
×