Показати:
Сортувати за:

Багато жінок не беруть до уваги важливість зняття макіяжу в щоденній рутині догляду. Проте, цей крок є ключовим кроком у догляді за шкірою кожної жінки.
Головні переваги засобів для зняття макіяжу:


 


• Вони змивають не тільки косметику, але і очищають шкіру від повсякденних забруднень, що запобігає запаленню шкіри і передчасному старінню.


• Сприяють відновленню клітин шкіри, шляхом усунення мертвих клітин.


• Стимулюють мікроциркуляцію шкіри.


• Зменшує ризик появи прищів, чорних крапок або інших проблем шкіри.
Існує кілька видів засобів для зняття макіяжу, ми розповімо вам про найбільш популярні з них.


Міцелярна вода


Міцелярна вода - це вода з міцелами в складі. Міцели - це крихітні кульки масла, які притягуються до бруду і масел, витягаючи забруднення зі шкіри, без в'яжучого або абразивного тертя. Міцели дозволяють використовувати воду як очищаючий, зволожуючий і засіб для зняття макіяжу в одному продукті. Замість того, щоб очищати шкіру, як стандартні засоби в форматі гелю або пінки, міцели притягують забруднення при контакті з ними, як магніти, захищаючи природний бар'єр шкіри.


Даний формат засобу для зняття макіяжу відмінно підходить для сухої або чутливої шкіри, для використання під час подорожей і для тих, хто хоче зберегти природний рівень вологи шкіри.
Очищаючі серветки


У завантажені дні серветки для очищення обличчя - це знахідка для догляда за шкірою. Коли ви на ходу (або просто занадто втомилися, щоб провести свою щоденну рутину догляду), серветки для обличчя ідеально підходять для швидкого зняття макіяжу і очищення шкіри. Для максимального ефекту, косметологи радять вмивати обличчя, після використання таких серветок.
Benice Beauty Industry представляє якісні засоби для демакіяжу, від брендів RimmelBourjoisLumene і Makeup Revolution. Ціна і якість, а також великий вибір засобів виправдають ваші очікування. Для клієнтів розроблена бонусна програма, система знижок і акцій. Якщо ви плануєте замовити брендовий косметику, то вже зовсім скоро зможете оцінити її переваги. Адже ми знаємо, наскільки кожній жінці важливо мати привабливий зовнішній вигляд і бути впевненою в своїй привабливості.

Фильтры
Сортировка
×