Показати:
Сортувати за:

Innisfree - косметичний бренд, який був запущений найбільшою компанією по догляду за шкірою в Південній Кореї Amore Pacific в 2002 році, і був представлений як її перший екологічний бренд. Назва походить від вірша В.Б. Єйтса «Озеро острова Іннісфрі». У 2005 році Innisfree відкрила свій перший фізичний магазин, а свій 100-й вже в 2007 році.

Innisfree використовує слоган «Чистий острів, де незаймана природа і здорова краса співіснують щасливо». Це екологічний бренд, який дотримується натурального, чистого зеленого життя, щоб піклуватися про своє здоров'я. Innisfree відомий як перший повністю натуральний бренд в Південній Кореї, і багато інгредієнти були отримані з острова Чеджу.

Острів Чеджу - це перлина в Південній Кореї, є вулканічним островом з унікальною екосистемою. Острів має різноманітну флору і фауну і охороняється ЮНЕСКО як всесвітня природна і культурна спадщина. Продукція компанії варіюється від косметики до засобів по догляду за шкірою для жінок і чоловіків. Бренд може похизуватися сотнями продуктів з високими і низькими цінами, тому Innisfree користується великим попитом і має багато прихильників по всьому світу.

Фильтры
Сортировка
×