Показывать:
Сортировать по:

Esthetic House - бренд «старичок» на корейському і всесвітньому ринку, творець легендарної серії CP-1, призначеної для повноцінного догляду за волоссям, аналогів якої немає і до цього дня. Науково доведено, що під дією унікальної формули змінюється сама структура волосся - вони набувають здоров'я, силу і блиск.

Історія бренду почалася в 1996 році, до того ж як наукова лабораторія, що займається розробкою нових формул для багатьох популярних брендів. Накопичений досвід створення ефективної косметики дозволив виробникам на початку 2000-х років запустити власну лінію засобів.

Асортимент бренду Esthetic House вражає різноманітністю. Це засоби для волосся, обличчя та тіла, які пройшли суворий контроль якості і доступні широкому колу споживачів. Для своїх засобів бренд використовує такі корисні натуральні інгредієнти, як протеїни пшениці, кератин, малиновий оцет, колаген, морську сіль. Незважаючи на доведену ефективність продукції Esthetic House, вона не містить парабенів, агресивних активних речовин і хімічних елементів.

Компанія продовжує підживлювати свою популярність останніми розробками в індустрії краси. Не дивно, що девіз бренду Esthetic House «Завжди новий».

Купуйте косметику ESTHETIC HOUSE тільки в нашому інтернет-магазині Benice і не турбуйтеся за якість та доставку обраної продукції.

Фильтры
Сортировка
×