Показывать:
Сортировать по:

Dr. Jart - це світовий бренд по догляду за шкірою, в якому представлені інноваційні продукти, розроблені для задоволення конкретних дерматологічних потреб. Ця корейська компанія штурмом захоплює світ краси.

Бренд був заснований в 2004 році в Сеулі, Південна Корея, коли дерматолог Сунг Чже Юнг і підприємець Чин уок Лі об'єднали свої зусилля для вдосконалення формули проти старіння. Почавши свою діяльність виключно в дерматологічних клініках, бренд тепер доступний приблизно в 4000 магазинах в 31 країні, запатентував вісім нових винаходів, винайшов BB-крем і забезпечує догляд за шкірою за лаштунками для моделей на New York Fashion Week.

У 2008 році компанія отримала сертифікат USDA і відкрила свій перший бутік в Нью-Йорку. Зовсім нещодавно Dr. Jart запустив свою продукцію в Великобританії і продовжує створювати нові продукти по догляду за шкірою як для жінок, так і для чоловіків. Як підказує назва Doctor Join Art, існує філософія бренду, що позиціонує себе як унікальне поєднання дерматологічної науки і мистецтва. Засновники бренду постійно вивчають нові способи, не зациклюючись на правилах, спілкуючись з професіоналами в різних областях. Художня чутливість продуктів бренду відображена в цікавих і унікальних упакуваннях продуктів. Dr.Jart займається розробкою здорових і безпечних продуктів, проводячи ретельний режим досліджень і випробувань.

Марка прагне завоювати довіру шанувальників, пропонуючи їм найбезпечніші і корисні продукти. У своїх засобах бренд використовує ключові інгредієнти, такі як Ceramides в лінійці Ceramidin і Centella Asiatica в Cicapair. Екстракт центелли азіатської призначений для проблемної / роздратованої шкіри та відмінно заспокоює, відновлює і омолоджує. Кераміди призначені для сухої / пошкодженої бар'єрної шкіри і є основним компонентом міжклітинного ліпіду на шкірному бар'єрі. Він допомагає, зміцнюючи шкірний бар'єр, роблячи його більш еластичним і зволоженим.

Фильтры
Сортировка
×